TTL RADIOVÝ PŘIJÍMAČ pro NIKON 2.4GHz YN-622 -N II.

Kód: ID_969
Značka: Yongnuo
1 298 Kč 1 073 Kč bez DPH
Vyprodáno
Pro dálkové ovládání blesků s podporou E-TTL / E-TTL II, vysokorychlostní synchronizaci HSS až 1/8000s a dosahem až 100m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radiový digitální FSK 2,4GHz SAMOSTATNÝ PŘIJÍMAČ s I-TTL Yongnuo YN-622N pro vysokorychlostní synchronizaci až 1/8000s (kompatibilní s HSS bateriovým zábleskovým světlem PHOTON HD-600 Ws). 


Yongnuo YN-622 N je první bezdrátový odpalovač s podporou i-TTL a vysokorychlostní synchronizace tohoto výrobce. Je určen pro systémy Nikon nebo Canon, případně kompatibilní systémy. Využívá digitální FSK frekvenci 2,4GHz s nastavením až 7 kanálů.
Podporuje tři základní režimy:
i-TTL – Nikon, Canon
Manuální mód – univerzální použití (Canon, Nikon, Pentax, Samsung …)


Multifunkční mód
Jeho dosah je až 100m – všesměrových (360°). Bezdrátový odpalovač YN-622 podporuje funkce jako FEC, FEB, FEL, vysokorychlostní synchronizaci až 1/8000s, synchronizaci na první či druhou lamelu, modelovací světlo, i-TTL skupiny (A:B / A:B C), manuální – multiskupiy (A:B / A: B: C), manuální režim, multifunkční režim, automatický a manuální zoom nebo třeba AF světlo.


Hlavní funkce:
Podpora kompletních TTL funkcí, když je nasazen na fotoaparátu.
Možnosti použití setu:
A-Jedna jednotka YN-622N je uchycena v sáňkách blesku na fotoaparátu (hot shoe) a druhá jednotka je použita samostatně a v jejích sáňkách na blesk je uchycený ovládaný blesk (případně je kabelem připojena k zábleskovému světlu-propojovací kablík nutno dokoupit samostatně-máme skladem za 99,- Kč). Blesk je možné ovládat jak v i-TTL, tak v manuálním i multi módu.
B-První jednotka YN-622N je uchycena v sáňkách blesku na fotoaparátu a v jejích sáňkách je uchycen blesk. Druhá jednotka je použita samostatně a v jejích sáňkách je uchycen druhý blesk. Oba blesky mohou být ovládány v módech i-TTL, manual i multi.


Možnosti synchronizace:
-Vysokorychlostní synchronizace: maximální rychlost synchronizace je 1/8000s , ale některé fotoaparáty umožňují jen 1/4000s. Pro fotoaparáty a blesky, které nepodporují vysokorychlostní synchronizaci je nejkratší možný synchročas 1/250s a více v závislosti na synchročase daného fotoaparátu.
- Synchronizace na první lamelu.
- Synchronizace na druhou lamelu.
- Dálkové nastavení blesku: u blesků Nikon a kompatibilních, které tuto funkci umožňují, je možné nastavit blesk přes řídící jednotku (vysílač na fotoparátu).


Smíšený mód:
Pomocí této funkce lze nastavit různé módy pro ovládané blesky v jednotlivých jednotkách YN-622. U jednoho řízeného blesku lze mít nastaven mód TTL, u druhého může být třeba manuální mód a u třetího třeba multi mód. Všechny blesky ale mohou být odpáleny v jeden moment jedním vysílačem.


Funkce probouzení:
Při namáčknutí tlačítka expozice bude blesk připojený v přijímači probuzen z režimu spánku. Použitelné jen s blesky, které tuto funkci umožňují.


Funkce zoom:
Zoom může být nastaven automaticky dle nastavení fotoaparátu (při režimech i-TTL) nebo lze zoom nastavit na blesku manuálně. Přijímač podporuje obě varianty.


Podpora odpalování pomocí středového kolíku:
Bezdrátový odpalovač Yongnuo YN-622N umožňuje dálkové opálení blesků jednoduše i pomocí středového kolíku. Blesk pak musí být nastaven v manuálním módu. YN-622N musí být nastaven též v manuálním módu. Nejkratší možný synchročas 1/250s a více v závislosti na synchročase daného fotoaparátu.


Použití se studiovým bleskem:
Yongnuo YN-622N je možné použít i pro synchronizaci se studiovými blesky. Pro propojení lze použít synchronizační kabel PC sync – 3,5 mm jack. (není součástí balení odpalovačů).


Ostatní funkce:
Automatické zoomování zábleskové hlavy.
Možnost nastavení "uspání" blesku při nečinnosti trvající určitou dobu.
Podporuje FEB (bracketing výkonu blesku).
Podporuje FEC (kompenzace výkonu blesku).
Podporuje FEL (zamknutí výkonu blesku).
Blesky lze provozovat v režimu TTL, Manual nebo mix obojího (některé blesky nastaveny na TTL a některé na Manuální).
Možnost nastavit si, zda-li chcete blesky nastavovat přes fotoaparát nebo přímo na záblescích.
Nastavení synchronizace na první nebo druhou lamelu.
PC port.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz