OUTDOOROVÁ SESTAVA BATERIOVÝCH ZÁBLESKŮ 2X NEW HD-TTL-610 PRO

Kód: ID_975
Značka: Photon Europe
54 861 Kč 45 340 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Exkluzívní kit dvou bateriových zábleskových TTL HSS světel s příslušenstvím - kompletní mobilní fotostudio, které snadno sbalíte do batohu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis:

Exkluzívní kit dvou bateriových zábleskových TTL světel nejvyšší třídy s příslušenstvím.
Kompletní fotostudio, které snadno sbalíte do batohu.
Zde se můžete podívat na VIDEO jak snadno se do batohu poskládá vybavení ateliéru a co vše se do něj vejde... http://www.photoneurope.cz/cz/videa/batoh-na-2ks-zableskovych-svetel/#odskok

HD-TTL-610 PRO je vylepšenou verzí HD-TTL-610 z prémiové profesionální třídy zábleskových světel, která nemá v této cenové kategorii žádnou konkurenci.

Vylepšení HD-TTL-610 Pro oproti staršímu typu HD-TTL-610
- rychlejší dobíjení 0,05-0,9s
- synchronizace HSS (high-speed-sync) v plném rozsahu výkonu 
- LED pilotka 25W (ekvivalent 250W) z původních 20W
- konstantní barva záblesku 5500K barevná teplota záblesku pro režimy M/TTL: 5500±100K
- Freeze mode 1/850s – 1/25000s z původních 1/800s - 1/19000s
- propracovanější design baterie (verze této baterie lze využít i pro starší typ HD-TTL-610)
- skleněný, ochranný filtr výbojky pevně uchycen ke světlu
- součástí světla je reflektor s barevnými filtry (difúzní, žlutý, oranžový, červený, modrý, zelený)
- výkonnější, vestavěný chladič světla Vám zajistí chlazení v nejnáročnějších podmínkách

HD-610Ws TTL je nástupcem oblíbeného STROBO HD 600Ws HSS-V nové funkce
- TTL režim pro Canon/Nikon/Sony/Fuji/Olympus/Panasonic 
- RT SYSTEM CANON - možnost dálkového ovládání světla fotoaparáty Canon se systémem RT
- režim "zmrazení zábleskem"
- rozsah výkonu 1/1 – 1/256 (s manuální regulací a přesností na 0,1 EV)
- barevný LED displej s jednoduchým ovládáním
- Photoshop mask - snadné vytvoření ořezové masky
- Funkce Delay - nastavení zpoždění expozice

- HD-TTL-610Ws/Pro JE IDEÁLNÍ PRO KOMBINACI SE SYSTÉMOVÝMI BLESKY (nejlépe s použitím sady odpalovačů TR-611/612)

- HD-TTL-610Ws/Pro lze ovládat radiovým odpalovačem TR-Q6, TR-Q7, TR-611/612, , které podporují vysokorychlostní synchronizaci (HSS) a TTL, TR-V6, TRS-nepodporují funkci HSS/TTL.

Li-ion baterie 14,8V/6000mAh umožní až 350 záblesků na plný výkon a nyní s kontrolkou úrovně nabití přímo na baterii. Doba dobití baterie cca 3 hodiny.

Tato vylepšená RT verze HD-610Ws TTL umožňuje odpalování bez radiového odpalovače, pomocí systémových blesků Caler 600C TTL, nebo Canon 600EX-RT (které slouží jako řídící jednotka) ze sáněk fotoaparátu.

Při tomto způsobu použití umístěte systémový blesk Caler 600C TTL, nebo Canon 600EX-RT do sáněk fotoaparátu. Nastavte režim MASTER a vysílání (stejná ikona pro příjímač RT signálu). U HD 610 s podporou RT nastavíte přijímač pro Canon. Pro správné fungování je potřeba zvolit stejný kanál na všech zařízeních, které chcete v danou chvíli ovládat. (Lze odpalovat pouze zařízení s podporou systému RT).

Funkce TTL a HSS jsou kompatibilní pouze s radiovými vysílači TR-Q6, TR-Q7, TR-611, TR-612. Umožňují rozdělení do skupin A/B/C a TTL přes horní sáňky. Dosah radiového vysílače je neuvěřitelných až 300m. Pro majitele předchozích typů světel, kteří jsou vybaveni rad. vysílači ze starších řad, máme zde nastavení, kde si pouze zvolíte typ rad. vysílače, ale jak už jsme si již zmiňovali výše, nelze těmito vysílači ovládat všechny funkce.

Nastavení módů radiových vysílačů
TTL-ALL - TR-Q7, TTL-C - TR611/TR-Q6C, TTL-N - TR-612/TRQ6N, TTL-S - TR-Q6S, TTL-F - TR-Q6F , CH/GR -TR-V6, CH - TRS-V

Popis funkce Delay
- funkce Delay (zpoždění) je určena pro focení s nastavením dlouhého času závěrky. Např. při nastavení závěrky na 1 minutu, můžete nastavit funkci zpoždění na 30s, takže světlo bleskne po uplynutí 30s od otevření závěrky. Tuto funkci můžete využít například při focení light-paintingu.

Popis a postup jak používat Photoshop mask (EasyCap) function
- fotíte produktovou fotografii? S funkcí Photoshop mask ušetříte spoustu práce a času!
- u vyšších tříd světel Photon Europe, konkrétně u bateriových HD-TTL-610/PRO, HD-HSS-60, HD-400/PRO nebo síťových DM-4/6, DPE-600/800 přibyla nová vychytávka - Photoshop mask function, kterou velice ocení všichni fotografové, kteří potřebují mít čistě bílé, šedé … jednobarevné pozadí. Jedná se v podstatě o dokonalé a rychlé vytvoření ořezové masky pro váš Photohop
- pokud fotíte tvarově složitější produkty, nebo třeba kolekce oblečení na modelu a zadání je, aby pozadí bylo čistě bílé a bez stínů, jistě mi dáte za pravdu, že fotograf mnohdy tráví mnohem více času otravným vyřezáváním objektu, aby za něj mohl dát pozadí čistě bílé, než vlastním focením. Tomu je s geniální funkcí Photoshop mask konec! Světlo teď udělá všechnu zdlouhavou práci za vás.
- rozdělit světla do dvou skupin 
Skupina A - bude klasicky nasvěcovat fotografovaný objekt, aby měl správnou expozici
Skupina B - bude nasvěcovat pozadí, tak aby bylo silně přeexponované (tím pádem vypálené a čistě bílé), zatím co fotografovaný objekt bude nenasvícený a černý jak "bota".
V menu zábleskového světla (EasyCap) je nutné nastavit odpálení 1. a 2. skupiny. Na odpalovači aktivovat skupiny A+B. Fotoaparát je potřeba nastavit na sekvenční snímání a upevnit na stativ (ideálně odpalovat dálkovou spouští), aby nedošlo k posunu mezi oběma fotografiemi (při fotografování osob je lepší, používat z tohoto důvodu spíše statické pózy). Pak už jen zaostříme a klasicky exponujeme :)

Teď si vysvětlíme k čemu po stisknutí spouště dojde
- fotoaparát neudělá jen jeden snímek, ale dva snímky za sebou, při první expozici bleskne pouze přední světlo, které nám udělá fotografii se správně nasvíceným objektem, ale včetně rušivých stínů a přechodů na pozadí, při druhé expozici, bleskne pouze zadní světlo, takže produkt bude černý, podexponovaný a pozadí dokonale čistě bílé, což nám vytvoří dokonalou černou siluetu objektu na bílém pozadí, ze které jedním kliknutím v Photoshopu vytvoříme dokonale přesnou ořezovou masku, kterou použijeme na první fotografii správně exponovaného objektu a rušivé pozadí u něj pomocí ořezové masky vymažeme (popřípadě nahradíme pozadím z fotografie druhé)
- pro úplnost bychom ještě dodali, že tato funkce zábleskového světla umožňuje vytvoření nejen dvou, ale dokonce šesti různě nasvícených záběrů za sebou, což ovšem dokáží využít pouze ti nejkreativnější z nás, v praxi totiž obvykle vystačíme se dvěmi skupinami světel. Na menší produkty se nejčastěji používají dvě světla (jedno z předu a druhé zezadu) a na větší 2+2 světla (po dvou vpředu i vzadu).

Technické parametry:
Směrné číslo: GN80 - ISO 100
Výkon: 600 Ws
Pilotní žárovka: LED 25W (ekvivalent 250W halogen)
Režimy pilotní žárovky: vypnuto, 100%, nezávislá regulace na síle záblesku
Čas znovu-dobití: 0.05 – 0,9s
Plynulá regulace intenzity záblesku v rozsahu: 9-ti clonových čísel, 1/256 – 1/1
Režimy záblesku: TTL/M/MULTI (20 FPS)
Synchronizace: normal/HSS (1/8000s)/freeze (1/850s – 1/25000s)
Barevná teplota pro režimy M/TTL: 5500±100K
Barevná teplota pro režim FREEZE: 5500±800K
Vestavěný radiový přijímač:  ano 2,4GHz, kompatibilní s odpalovači TR-Q7, TR-Q6 C/N/S/F, TR-611/612, TR-V6, TRS-V a TR-A9 (omezené funkce)
Podpora kanálů: 00-15
Podpora skupin: ano, 10 (A/B/C/D/E/F/G/H/I/J)
Dosah přijímače: 100m
Vestavěné chlazení - ano
Bajonet: BOWENS
Zvuková signalizace znovu dobití: ano
Baterie: Li-ion 14.8V/6000mAh (součástí balení)
Kapacita baterie: 350 záblesků na plný výkon (dobití do plné kapacity cca 3h)
Aktualizace firmware: ano (mini USB)
Synchro vstup: jack 3,5mm
Rozměry: 34,5x12x18cm (D x Š x V)
Hmotnost: 2,9 kg (včetně baterie)


U tohoto produktu si může te připlatit prodloužení zákonné záruční doby (24 měsíců - občan / 12 měsíců - nákup na IČ) o jeden, nebo o dva roky. (Prodloužit záruku jde tedy maximálně na: 48 měs. občan / 36 měs. IČ) Prodloužená záruka se vztahuje pouze na studiové světlo. Pokud je součástí dodávky další příslušenství (stativ, softbox, taška, odpalovač atd. ...) záruka se na toto příslušenství nevztahuje.

JB-280 Lehký hliníkový stativ pro studiová světla lze za příplatek příplatek 400 Kč/ks nahradit vychytaným skladnějším MG Flexibilní stativ pro nerovné povrchy
změnu uveďte do poznámky v objednávce.

NĚKTERÉ FOTOGRAFIE JSOU POUZE ILUSTRAČNÍ - BALENÍ NEOBSAHUJE ODPALOVAČ, ...

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BATERIOVÁ SVĚTLA
Hmotnost: 10 kg

BATOH NA 2ks ZÁBLESKOVÝCH SVĚTEL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz