Tajemná světla

Kód: TS
Značka: DVD
790 Kč 653 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Váš fotoaparát umí víc než si myslíte! Přepněte na manuál a začněte fotit snímky s efektem „WOW!“ Tajemná světla vám ukážou jak na to.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váš fotoaparát umí víc než si myslíte! 10 kapitol plných nápadů, šílených vynálezů, překvapivých postupů a dokonalých výsledků.
Přepněte na manuál a začněte fotit snímky s efektem „WOW!“ Tajemná světla vám ukážou jak na to. Přišel čas posunout své fotografické hranice! Toto je poctivá fotografická práce, kterou po stažení z fotoparátu můžete rovnou použít!

Kapitola 1: První krůčky

První kapitola vás uvede do malování světlem. Nastavíme fotoaparát a seznámíme se se základními nástroji pro rozehrání noční symfonie světel! Kapitola je určená všem začátečníkům.

Kapitola 2: Precizní linie

Vdechněte noční krajině život. Pomocí jemných linií rozzáříte každý prvek a divákům nezbyde než říct: „WOW!“ Tato kapitola je obzvášte vhodná pro všechny, co fotí rádi krajinu a přírodu.

Kapitola 3: Příliš nebezpečná hra

Láká vás nebezpečí a rychlost? Pak zažehněte knot dobrodružství a vytvořte z plamenů stěnu kolem všeho, na co si vzpomenete. Tato technika je obzváště vhodná pro neokoukané fotogafie automobilů a fashion.

Kapitola 4: Posvátná geometrie světla

Je tichá klidná noc a ve většině oken už zhasla světla. Přichází moment posvátné geometrie. Pomocí specializované (ale ne drahé) techniky stvořte magickou krajinu plnou zářících linií v opakujících se tvarech. Pokud rádi vytváříte různé pomůcky v dílně, tato kapitola je přesně pro vás.

Kapitola 5: Dotyky světla

Co se odehrává v místech, kam lidé nechodí? Festival nočních bludiček a zářících motýlů právě začíná! Pomocí jednoduché techniky stvořte fantazijní svět plný éterických bytostí. Obzváště děti si tuto bezpečnou techniku zamilují. Můžete s nimi vytvářet „zářící bytosti“, na které si jen vzpomenete!

Kapitola 6: Spalující plameny

Díky technologii, o které jste doposud asi neslyšeli (a přitom je v České republice běžné dostupná) spálíte vše, co vám příjde do cesty. Energické víry, ohnivé efekty nebo vodní hladina na běžném povrchu. To vše díky této kapitole vytvoříte i bez slušného pojištění. Nic totiž ve skutečnosti nehoří… Pokud rádi navštevujete tajemná místa, můžete překvapit své kamarády snímky, kde se zhmotnila energie místa!

Kapitola 7: Zářící linie

Vytváření světelných tunelů, nádherných pozadí za modelkou nebo efektů procházení zdí. Takové jsou možnosti této techniky s pomůckou, kterou se naučíte vyrobit!

Kapitola 8: Vládce ohně

Sestupte s námi do temného podzemí bývalé nacistické továrny. Děsivá ozvěna nám vrací každé slovo. Nečekaná vlastnost běžně dostupného materiálů dostává žezlo a ohnivá kola se právě roztáčí! V této kapitole se naučíte vytvořit vysoce efektivní fotografie, které ohromí každého diváka! Ověřeno!

Kapitola 9: Pyroman

Ač se to nezdá, všude v prodeji jsou pomůcky, které udělají z obyčejné fotografie umělecké dílo. Ponořte se do studia této techniky a oživte jinak nudné prostory! Hráli jste si rádi se sirkami? Tak to je kapitola pro vás!

Kapitola 10: Pavučiny noci

Když spíte, tmu proplétají pavučiny světel. Naučíme se techniku, která změní váš pohled na všechny klenuté prostory. Vytvářejte hvězdné brány, magické dveře i úchvatná pozadí za modelkou pomocí této techniky!


- Délka kurzu: 1 hodina 40 minut

- Formát: mp4 videa ve full HD rozlišení, které spustíte na spustíte na běžném počítači
- Předpokládaná úroveň předchozích znalostí: Vhodné pro úplné začátečníky
Autor DVD Filip Obr

Co se tedy naučíte?

- Kompletně ovládnete techniku malování světlem

- Vyrábět různé pomůcky pro malování světlem

- Hledat příležitosti, kde se dá tato technika použít

- Udělat z nudné fotografie skvělý snímek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz