Photoshop od A do Z

Kód: AZ
Značka: DVD
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Neztrácejte čas úsečnými informacemi z internetu. Photoshop od A do Z vás naučí nejenom kdy který nástroj použít ale především proč ho použít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neztrácejte čas úsečnými informacemi z internetu. Photoshop od A do Z vás naučí nejenom kdy který nástroj použít ale především proč ho použít. Vnáší tak nový pohled na výuku Photoshopu.
Samozřejmě, na internetu koluje spoustu návodů, jak udělat různé efekty ve Photoshopu. Pokud jej ale chcete zavést do svého pracovního workflow jako mocný nástroj na úpravu jakékoli fotografie, je potřeba na to jít jinak. Musíte Photoshop pochopit. Musíte ho cítit v kostech. Přesně to se vám podaří u sledování kurzu Photoshop od A do Z.
Zapomeňte na nudné učebnicové návody se spoustou otravných slajdů. Tady se budeme bavit na reálných fotografiích, které se prodávají. Šel jsem na to totiž jinak. Celý postup jsem si nejprve otestoval při lektorování workshopů pro začátečníky živě. Díky tomu se podařilo vyladit všechny otázky reálných lidí . Díky kurzu Photoshop od A do Z dostane každý masivní dávku ucelených znalostí, jak používat tento profesionální nástoj na své fotografie.

DVD je vytvořeno na Photoshopu verze PS5.5, používané funkce obsahují verze PS2-PS6

5 hodin a 30 minut hutného výukového videa
Jasné a použitelné postupy pro začátečníky
Zdarma štětce, přechody a vzory pro užití ve Photoshopu

Na tomto DVD naleznete přesné, profesionální postupy, jak pracovat s fotografií. Podívejte se na kapitoly!

1. Úvod do Photoshopu
Dříve než otevřeme samotný Photoshop je nutné pochopit, jak vlastně funguje. Na stole pomocí papírů a desek ukazuji, jak používat vrstvy a masky.
Co se naučíte?
Co to je vrstva
Co to je maska
Co to je vrstva úprav

2. Pracovní plocha a nástroje Photoshopu
Každý nástroj ve Photoshopu se dá využít mnoha způsoby. V této kapitole se naučíte správně vybírat nástroj dle dané úpravy. Teorie ale ukázaná v praxi.
Co se naučíte?
Jak nastavit nejefektivněji plochu ve Photoshopu
Jaký zvolit nástroj pro výbery, cesty nebo masky
Jak používat histogram pro vylepšení svých fotek


3. Úprava celé fotografie
Než začneme pracovat ve vrstvách, musíme vše natrénovat na celé fotografii. Naučíme se používat pro dodání zajímavých efektů, křivky, které vymáčknout z každé fotografie to nejlepší a další skvělé nástroje. Na závěr si ukážeme jak vytvářet ve Photoshopu zajímavé planetky a řekneme si něco o HDR.
Co se naučíte?
Efektivně a vkusně používat filtry
V křivkách napravovat pokažené fotografie
Základy HDR fotografie
Vytvářet planetky ve Photoshopu

4. Výběry a masky
Tak a přicházíme na nejzásadnější funkce Photoshopu! Výběry a masky udělají z průměrných fotografií špičkové, které vídáte na plakátech. Ovládněte tyto funkce během 50-ti minut této kapitoly!
Co se naučíte?
Správně zvolit nástoje na výběr
Vyměnit pozadí fotografie
Vybírat vlasy ve Photoshopu

5. Štětce
Štětce jsou mnohem mocnější než jste si mysleli. Naučíte se používat štětce při retušování, při úpravách textu i vytvářet vlastní štětce. Také uvidíte, že štětce lze používat na tvorbu pozadí fotografie a spustu dalších kreativních úprav!
Co se naučíte?
Používat štětce na maskování
Vytvářet vlastní štětce
Kde získat štětce zdrama

6. Digitální negativ
Ještě nefotíte do digitálního negativu? Chyba! JPGy vás obírají o soustu krásných fotek. Ovládněte digitální negativ a skvělé nedestriktivní úpravy fotek, které by jinak byly na vyhození se vám podaří udělat za méně než 10 min.
Co se naučíte?
Používat nástoroj Camera RAW
Zesvětlovat i ztmavovat fotografie, které by se jinak nedaly použít
Vylepšovat portérty a krajiny v digitálním negativu
7. Retušování potrétů
Téměř hodina a půl výukového videa o profesionálním retušování portrétů. Navíc jako BONUS kapitola Porcelánová pleť z DVD Tajné techniky fashion postprodukce v hodnotě 2490 Kč! Naučte se rychle a efektivně retušovat lidskou tvář!
Co se naučíte?
Základní retuše pleti, zahušťovat řasy
Pokročilé fotomontáže s mnoha vrstvami
Rozdíl v retušování mužů a žen

8. Úprava krajiny
Také obdivujete ty krásné fotografie krajiny? Tak se je naučte také upravovat. Krajinářská fotografie má různá pravidla, která můžeme ještě vylepšit ve Photoshopu!
Co se naučíte?
Jak zdůraznit prostor
Jak funguje barevná perspektiva
Jak vyměnit nebe na fotografii

9. Nápisy a rámečky
Jak vznikají efektivní filmové nápisy? Ve Photoshopu! Naučte se jak na to. Ale to není vše. Vytvářejte rámečky, podpisy, vodoznaky... Navíc se dozvíte, kde dostanete spoustu písem zdarma
Co se naučíte?
Vytvářet filmové nápisy
Vytvářet rámečky a vodoznaky a aplikovat je na sérii fotografií
Vytvářet podpisy

Autor DVD
Filip Obr – autor nejprodávanějších výukových DVD Akademie produktové fotogrfie a Tajné techniky fashion postprodukce s více než 10-ti letou praxí ve Photoshopu. Tento program se pro něj stal nejbližším přítelem díky práci pro stovky klientů v České republice i prodeji fotografií do celého světa. Je contributrem fotobank z celého světa. Lze jmenovat Shutterstock nebo iStock a fotí pro společnost Google.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝUKOVÁ DVD
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz