SUNSHINE odrazná deska 62x92cm 5-v-1 SET

Kód: ID_926
Značka: PHOTON EUROPE
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Vyprodáno
SUNSHINE EFFECT dodávající ideální tón pleťovým barvám u DSLR + bílá, černá, stříbrná a průsvitová difuzní plocha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUNSHINE EFFECT - vyvinuto speciálně pro dokonalé podání pleťových barev u digitálních fotoaparátů.
U tohoto nového profesionálního typu odrazných desek je klasická zlatá plocha nahrazena kombinací zlato-stříbrných vlnovek, které dodávají ideální tón pleťovým barvám.

Odrazná deska je základem vybavení profesionálního fotografa či kameramana a to jak v ateliéru, tak exteriéru, kde je doslova nepostradatelná. Odrazné desky jsou více než vhodné při práci s přirozeným světlem v exteriéru nebo ve studiu, kde slouží na dosvícení stínů, nebo jako stínící plocha.  Desku můžete použit pro odraz světla z trvalých a zábleskových světel, ale i pro odraz slunečního světla při chybějícím osvětlení. Využijete ji nejen na focení portrétní fotografie, ale i na produkty, na focení postav, interiérů a podobně.

Odrazná deska se skládá z rychlo-rozkládacího rámu s difuzní plochou a oboustranně převlečnou látkou zapínací na zip. Každý reflektor-set obsahuje 4 barevné odstíny: bílá, černá, stříbrná, zlatá + průsvitová difúzní deska. Záleží jen na Vás jakou stranou látku na rám navléknete, zda bude z jedné strany stříbrná a z druhé černá, nebo bílá a zlatá.

Díky pružnému rámu se odrazná deska nechá složit do malého rozměru a velice snadno se přepravuje v černém obalu, který je součástí balení. Složení i rozložení desky je otázkou několika sekund.

Odraznou desku je možné bez problémů uchytit do různých držáků odrazných desek za okraj rámu, případně svěřit do rukou asistenta.

Odrazné desky jsou dodávány samostatně nebo v sestavách se stojanem a držákem odrazné desky. Po nasazení odrazné desky na rameno držáku ji můžete umístit na libovolný studiový stativ zakončení klasickým studiovým čepem / spigotem, nebo na jakékoliv jiné místo s tímto čepem / spigotem. Díky kloubu je možné s ramenem libovolně pohybovat a desku natáčet, naklápět a zafixovat v potřebné poloze, aniž byste potřebovali volné ruce či asistenta. Pomocí povolení kličky je možné měnit polohu a nasměrování odrazné desky v kloubu. Nastavení a polohování je velice snadné a intuitivní. Při nasazení kloubu na stativ je potřeba zajistit jej aretačním šroubem proti spadnutí. Pro pohyblivost ramene je třeba uvolnit kličku kloubu, který umožní plynulý pohyb ramene a v požadované poloze jej opět zajistit přiměřeným dotažením kličky. 


Rozměr desky: ovál 62x92 cm

Ve složeném stavu má odrazná deska průměr 30 cm.


Celková váha: cca 0,5 kg

 

 


SKLÁDÁNÍ ODRAZNÉ DESKY - INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO - PHOTON EUROPE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz