Reflektorset MX

Kód: 000777-2
Značka: PHOTON EUROPE
1 803 Kč 1 490 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Kompletní sestava odrazné desky, stojanu a držáku odrazné desky je ideálním řešením, když není po ruce asistent.

Detailní informace

Detailní popis produktu

</br id="set-description-delimiter">

Popis:

Kompletní sestava odrazné desky, stojanu a držáku odrazné desky je ideálním řešením, když není po ruce asistent.

Odrazná deska je základem vybavení profesionálního fotografa či kameramana a to jak v ateliéru, tak exteriéru, kde je doslova nepostradatelná. Odrazné desky jsou více než vhodné při práci s přirozeným světlem v exteriéru nebo ve studiu, kde slouží na dosvícení stínů, nebo jako stínící plocha.  Desku můžete použit pro odraz světla z trvalých a zábleskových světel, ale i pro odraz slunečního světla při chybějícím osvětlení. Využijete ji nejen na focení portrétní fotografie, ale i na produkty, větší rozměry pak na focení postav, interiérů a podobně.

Odrazná deska se skládá z rychlo-rozkládacího rámu s difuzní plochou a oboustranně převlečnou látkou zapínací na zip. Každý reflektor-set obsahuje 4 barevné odstíny: bílá, černá, stříbrná, zlatá + průsvitová difúzní deska. Záleží jen na Vás jakou stranou látku na rám navléknete, zda bude z jedné strany stříbrná a z druhé černá, nebo bílá a zlatá.

Díky pružnému rámu se odrazná deska nechá složit do malého rozměru a velice snadno se přepravuje v černém obalu, který je součástí balení. Složení i rozložení desky je otázkou několika sekund.

Odraznou desku je možné bez problémů uchytit do různých držáků odrazných desek za okraj rámu, případně svěřit do rukou asistenta.

Součástí tohoto setu odrazné desky je i stabilní hliníkový stativ a držák odrazné desky. Stativ je možné využít i pro studiová světla a další příslušenství. Spigot stativu je zakončen závitem 1/4" pro příslušenství se závitem.

Rameno se nenasazuje na spigot stativu, ale přímo na stativovou tyč, nebo konstrukce o průměru vyhovujícím kloubu pro uchycení. Kloub je kompatibilní s většinou běžně prodávaných studiových stativů. Stativ lze tedy stále využít i s tímto příslušenstvím. Při nasazení držáku na stativ nebo tyč, je třeba vybrat na držáku vhodný průměr otvoru do kterého bude tyč vsunuta, nebo na kterou bude držák nasazen. Průměr je potřeba zvolit tak velký, aby držák po tyči nesjížděl a bylo možné jej lehce dotáhnout v požadované poloze.

Díky kloubu je možné s ramenem libovolně pohybovat a desku natáčet, naklápět a zafixovat v potřebné poloze, aniž byste potřebovali volné ruce či asistenta. Držák je univerzální, pro použití desek o různých rozměrech od 10 do 160 cm.

Pomocí povolení kličky je možné měnit polohu a nasměrování odrazné desky v kloubu. Nastavení a polohování je velice snadné a intuitivní. Pro pohyblivost ramene je třeba uvolnit kličku kloubu, který umožní plynulý pohyb ramene a v požadované poloze jej opět zajistit přiměřeným dotažením kličky. 

 

Rozměr desky: ovál 62x92 cm

Ve složeném stavu má odrazná deska průměr 30 cm.

 

Celková váha: cca 2 kg

Dodávka obsahuje odrazn
ou desku 5v1, držák odrazné desky a studiový stativ.

Doplňkové parametry

Kategorie: ODRAZNÉ DESKY
Hmotnost: 2 kg

SKLÁDÁNÍ ODRAZNÉ DESKY - INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO - PHOTON EUROPE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz