Půjčte si světlo před zakoupením zdarma
STUDIOVÉ ZÁBLESKY, STUDIOVÁ SVĚTLA > PHOTON EUROPE MILLENNIA DPE-300

PHOTON EUROPE MILLENNIA DPE-300

Produkt není v tuto chvíli dostupný

Návod k použití:

DPE [cz]

DPE

Popis

Nově upgradovaná stará dobrá Millennia. Tato bytelná třída zábleskových světel je určena jak pro amatérské i profesionální fotografy, kteří od zábleskového světla očekávají odolnost, dlouhododou výdrž a vysokou rychlost znovu-dobití. PHOTON MILLENNIA DPE-300 plně odpovídá požadavkům pro fotografování v profesionálním fotografickém ateliéru a zároveň je díky jednoduché konstrukci na svou třídu ekonomicky výhodným řešením. Výrobce tradičně staví na bytelné konstrukci, kvalitním zpracování, konzistentní barevné teplotě, přesné stabilizaci napětí a rychlém znovu-nabití.

Typ záblesku: PHOTON MILLENNIA DPE-300
Pilotní žárovka: 150W
Směrné číslo: 52
Čas znovu-dobití: 0.3 – 1,0s
Plynulá regulace síly záblesku v rozsahu 6-ti clonových čísel: 1/32 – 1/1
Indikace znovu-dobití volitelná: LED / zvuková / bliknutím pilotní žárovky
Délka záblesku: t=0,5 1/2400 s
Barevná teplota: 5500 °K +-200 °K
Režimy pilotní žárovky: vypnuto, 100%, poměrný.
Určeno pro síť: AC 195 – 250V 50Hz 10A Fuse
Aktivní chlazení
Váha v kilogramech: 2,19
Rozměry v milimetrech: 270 (L) x 135 (W) x 195 (H)

Největšími přednostmi zábleskových světel PHOTON EUROPE je velká odolnost a dlouhá životnost. Tisíce našich spokojených zákazníků Vám rádi potvrdí, že stará dobrá MILLENNIA je takřka "nezničitelná" .
Záblesk splňuje mezinárodní certifikační normy pro speciální návrhy obvodů. Využívá vysoké kvality Heimannovi bleskové výbojky od PerkinElmer a je vybaven aktivním chlazením. Obsahuje vysoce kvalitní fotografické kondenzátory nové generace, které eliminují problémy s přehříváním při velké zátěži kladené na záblesková světla. Využití pro profesionální fotografování. Vysoká konzistence (barevná stálost) blesku + minimální odchylka v podávaném výkonu, dlouhá životnost, vysoká rychlost opětovného užití, standardní barevnost.
- Všechny série zábleskových světel Photon Europe jsou vybaveny fotobuňkou, kterou můžete vypnout, nebo zapnout tak, aby reagovala na jakýkoliv záblesk a světlo spustila a jsou osazeny bajonetem Bowens/Photon pro uchycení příslušenství.
- Všechna světla jsou osazena komfortní polohovací pákou, která se nechá snadno ovládat a udrží bez problému i váhu nejtěžších softboxů.

Obsah balení:


1x zábleskové světlo včetně výbojky
1x napájecí kabel
1x pilotní žárovka
1x kryt výbojky
! UPOZORNĚNÍ !
1) Reflektor na ilustračním obrázku není součástí balení. Pokud o něj máte zájem, dostanete ho jako bonus ke světlu za 1,- Kč bez DPH.......1,20 Kč včetně DPH. Pokud reflektor chcete objednat, uveďte do poznámky v objednávce: " prosím o dodání včetně reflektoru jako bonus za 1,20 Kč ". Bude dodán reflektor k deštníku http://www.photoneurope.cz/cz/nabidka/reflektory-a-vostiny/reflektor-k-destniku/
POZOR!!! Nabídka platí pouze při zakoupení samotného světla, nevztahuje k setům a sestavám!!!!

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!