Držák softboxů a dalšího příslušenství na zeď

Kód: ID_952
Značka: PHOTON EUROPE
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Držák slouží pro snadné uskladnění příslušenství (softboxy, beauty dishe, reflektory...) s bajonetem Bowens a šetří místo v ateliéru. Vhodný pro montáž na zeď, či jinou plochu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický držák pro snadné uskladnění příslušenství zábleskových a trvalých studiových světel na zeď ateliéru, nebo na jakékoliv jiné místo, kam držák namontujete. Do držáku lze uchytit jakékoliv příslušenství s bajonetem BOWENS. Oceníte jej zejména pro umístění různých velikostí softboxů, reflektorů, beauty dishe a podobně. Zavěšením tohoto příslušenství na zeď Vám šetří místo v ateliéru, vše můžete mít po ruce a přehledně uspořádáno. Pro připevnění držáku na zeď stačí příslušenství do držáku lehce zasunout a pootočit, stejně jako při nasazování do světel.


Držák je vyroben z kvalitního pevného materiálu a lze připevnit na různorodé povrchy pomocí čtyř otvorů, do kterých se dají šrouby / vruty. Upevňovací materiál není součástí balení a je potřeba zvolit vhodné šrouby / vruty dle materiálu zdiva (cihla, beton, dřevo, sádrokarton...)

Držák je v podstatě klasický bajonet bowens tak jak jsme zvyklý ze zábleskových nebo trvalých studiových světel a proto do něj lze snadno uchytit jakékoliv příslušenství s bajonetem bowens, jako jsou například softboxy, oktaboxy, squerboxy, stripboxy, deepboxy, beauty dishe, komínky, refektory, background reflektory a veškeré dostupné modifikátory zábleskových a trvalých studiových světel, které jsou opatřeny bajonety bowens, Photoneurope, případně Fomei, Walimex a další neznačková světla od čínských výrobců.

Držák zvláště oceníte ve fotostudiu, kde máte hodně příslušenství pro studiová světla, která zabírají poměrně hodně místa a ne úplně snadno se skladují. Díky držákům si snadno příslušenství zorganizujete přehledně a vše je vždy rychle po ruce.
Držáky příslušenství studiových světel jsou kromě foto ateliérů a foto studií také velice vhodné pro showroomy a reklamní studia, protože umožňují snadnou, vkusnou a přehlednou organizaci studiového příslušenství, která dodává všem fotografickým pracovištím profesionální vzhled.

Materiály použité k výrobě držáků studiového příslušenství jsou vyráběny z kvalitních plně recyklovatelných materiálů splňujících veškeré potřebné evropské normy a nařízení pro ekologickou udržitelnost.
V rámci udržitelnosti a obnovy přírodních zdrojů nabízíme bezplatný zpětný odběr a ekologickou recyklaci použitých držáků studiového vybavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz