Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

Registrace

Zadejte prosím Vaši e-mail adresu, na kterou si přejete dostávat informace o akčních slevách, o novinkách v sortimentu, nebo nově připravovaných workshopech. E-maily posíláme pouze tehdy, když je snížení ceny, nebo nové zboží. Zasílání programů workshopů se zadává zvlášť, nemusíte se tedy obávat velkého množství e-mailů, pokud o nabídky workshopů nemáte zájem.

E-mail:
* ODESLÁNÍM SVÉ E-MAILOVÉ ADRESY POTVRZUJI, ŽE SOUHLASÍM S PROVOZNÍMI PODMÍNKAMI

Provozní podmínky www.photoneurope.cz (dále jen stránky) pro registrované uživatele:

  1. Tyto podmínky jsou závazné pro všechny uživatele stránek, vyjádřením souhlasu při registraci se uživatel zavazuje k jejich dodržování, mají charakter smluvního ujednání mezi uživatelem a provozovatelem.
  2. Registrace uživatele může být kdykoli provozovatelem zrušena i bez udání důvodu. Porušování těchto podmínek je důvodem k okamžitému zrušení registrace.
  3. Uživatel souhlasí se zasíláním zpráv elektronické pošty (e-mail) provozovatelem na adresu uvedenou při registraci, včetně komerčních sdělení.
  4. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé technickými problémy, data nejsou z kapacitních důvodů zálohována.
  5. Uživatel nemá nárok na náhradu jakékoli škody způsobené nesprávnou funkcí stránek nebo nedostupností služeb.
  6. Porušení provozních podmínek může vést k omezení poskytovaných služeb, dočasnému nebo trvalému.
  7. Provozovatel je oprávněn provést kdykoli bez předchozího oznámení uživatelům jakékoli změny v podmínkách. Uživatel je povinen se s těmito změnami seznamovat. Nezruší li uživatel svůj účet po změně podmínek, má se za to, že se změnami bez výhrad souhlasí.
  8. Veškerý obsah stránek (textový i grafický) je předmětem autorského práva, nesmí být bez výslovného souhlasu autora šířen, kopírován ani upravován.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!