Půjčte si světlo před zakoupením zdarma
PŘÍSLUŠENSTVÍ K DSLR > PHOTON EUROPE MINI ŠEDÁ KARTA SET (šedá/černá/bílá)

PHOTON EUROPE MINI ŠEDÁ KARTA SET (šedá/černá/bílá)

Cena

190 Kč bez DPH
230 Kč včetně DPH
Ks
Dostupnost:vyprodáno
Návod k použití:

MINI ŠEDÁ KARTA SET [cz]

MINI ŠEDÁ KARTA SET

Popis

Karta s 18% hodnotou šedi je nepostradatelnou pomůckou při fotografování digitálním fotoaparátem. Před vlastním fotografováním uděláte snímek při správném osvětlení vašeho modelu, který v ruce drží šedou kartu. Když pak načtete fotografie pro zpracovaní v počítači, zkalibrujete jednoduše hodnotu šedé pomocí kliknutí myší na šedou kartu v rukách modelu. Výsledkem pak jsou identické barvy a jasnost. Součástí setu je i černá a bílá kartička pro rychlou korekci černé a bílé barvy.
Šedou kartu používáme pro vyvážení barev a expozice pro fotoaparáty a pro správné nastavení expozice, zvláště u jednobarevných a lesklých předmětů. Před fotografováním udělejte snímek při již pevně nastaveném osvětlení vašeho modelu s šedou kartu. Při načtení první fotografie pro zpracovaní v počítači zkalibrujte hodnotu šedé podle vyfotografované karty. Výsledkem vám pak budou identické a jasné barvy.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!