Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Stále více lidí a firem prodává své produkty přes internet a pro úspěšný prodej potřebují kvalitní a levné fotografie produktů, které potřebují dostat na web co nejrychleji... >>
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Ateliér k pronájmu

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ >>

S našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší:

74.jpg207.jpg187.jpg105.jpg83.jpgmonika.jpg200.jpg115.jpg205.jpg62.jpg

Aktuality

Časosběrná fotografie s využitím DOLLY SKATER a CAMERA SLIDER

Na videu uvidíte práci s kamerovým vozíkem Dolly Skater a Camera Sliderem, což je nejjednodušší způsob uvedení fotoaparátu do pohybu během snímání dílčích snímků pro Timelapse.Obě zařízení jsou čistě mechanická, a proto v přijatelné cenové hladině i pro běžné amatérské použití, které zvládne opravdu každý.

Záblesková světla PHOTON EUROPE vítězem ankety uživatelů na www.modeliny.cz

Výsledky ankety na komunitním webu pro fotografy - jaká záblesková světla při focení používáte.

NOVINKY v sortimentu PHOTON EUROPE

Po delší době bychom vám rádi představili několik nových položek zboží, věříme, že vás některé z nich zaujmou.

PRONÁJEM ATELIÉRU v Praze za 4.975,- Kč měsíčně

Kompletně vybavený fotoateliér - ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Proč svojí zrcadlovkou nenatáčíte video?

Pár řádek o tom, jak "vytunit" svou DSLR tak, aby dokázala natočit video, či movie na profesiovální úrovni

Předvánoční SLEVY na PROFESIONÁLNÍ SOFTBOXY

Oblíbené softboxy tvoří v současnosti základ vybavení fotografického ateliéru. Kromě základních typů nabízíme také speciální řešení pro profesionály a outdoorové softboxy pro fotografy, kteří pracují převážně v exteriéru a potřebují softboxy často přepravovat a skládat...

STABILIZÁTOR PRO NATÁČENÍ S DLSR - Spider Steady Rig

Speciálně konstruovaný kompaktní ramenní držák pro kameramany. Ideální pro Canon 5D, 7D Sony DSR-PD198P, Panasonic AG-HMC153MC, Nikon D90 a další digitální fotoaparáty.

NOVINKY v sortimentu - VIDEO PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DSLR

aktuálně jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku VIDEO PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DSLR, se kterou můžete pomocí své digitální zrcadlovky natáčet video na profesionální úrovni.

VIDEO SET PROFESSIONAL II - DSLR Rig

VIDEO SET PROFESSIONAL II - DSLR Rig OBSAHUJE: 1) Rig stativ do ruky, s opěrkou na rameno a horním držákem 2) Matte Box PROFESSIONAL- sluneční clona pro DSLR Rig 3) Follow Fokus - zařízení pro ostrost obrazu

KAMEROVÝ STABILIZÁTOR 2-6 kg

Nová generace kamerových stabilizátorů zajišťuje velice kvalitní stabilizaci obrazu při chůzi, běhu, či při jiném pohybu. Stabilizátor je určen pro videokamery typu Sony HDR AX2000, Panasonic AG AC160, a pro DSLR fotoaparáty typu Canon EOS 5D, 7D, 60D, 600D, Nikon D800, D3, D7000, D51000 atd. včetně nasazeného objektivu v rozmezí hmotnosti 2 -6kg.

Novinky v sortimentu a slevy

Do sortimentu jsou nově zařazeny teleskopické držáky na studiová světla, které jsou vhodné k montáži na zeď, či strop a jsou k dostání hned ve dvou rozměrech. Na další položky zboží jsou aktuálně platné výrazné slevy.

Mini Recenze rádiového odpalovače TR-C

Dostal se mi do ruky set rádiového odpalovače od společnosti PHOTON EUROPE. Verze pro Canon fotoaparáty je označena jako TR-C a verze pro Nikon fotoaparáty zase TR-N. Kromě odpalování systémových blesků nabízí tento rádiový set možnost odpalovat zábleskových světel a taky obsahuje funkci bezdrátové dálkové spouště.

VYHRAJTE ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO DM-2 200 V CENĚ 3.588,- Kč

Jak na to? Stačí se zúčastnit workshopu Fashion, akt & glamour v zámeckém prostředí se Stanem Steinerem, kde bude vyhodnocen autor nejlepší fotografie a tuto hodnotnou cenu na místě převezme.

Rozhovor s módním stylistou Stanem Steinerem

Po dvou týdnech se mi konečně podařilo zastihnout jednoho z našich nejvytíženějších stylistů Stana Steinera a udělat s ním v rámci příprav workshopu i krátký rozhovor, ve kterém mne zajímalo především, zda se dnes fotograf při fotografování fashion fotografií dokáže obejít bez stylisty.

Recenze: sestava pro externí blesk: softbox + stativ + rádiový odpalovač

Tentokrát se v recenzi podíváme na cenově zajímavý set pro změkčení světla externího blesku. V sadě najdete snadno skládací a přenosný softbox o velikosti 40x40cm, stativ a taky rádiový odpalovač a příjmač pro dálkové odpalování blesku. Co tato sestava dokáže a je vhodná pro focení portrétů?

První republika - backstage

Videoklip Martina Vítka a Víťi Večeři k charitavnímu fotografickému projektu První republika, při jehož realizaci je používána studiová technika Photon Europe ( backstage z hotelu Ambassador - Zlatá husa a Art Deco Imperial hotel ), jehož autorem je fotograf Angelo Purgert a kterého se zúčastnila také jako modelka populární herečka známá z retro seriálu " Vyprávěj " Andrea Kerestešová. Videoklip byl zhotoven 8.5.2012 v prostorách hotelu Ambassador - Zlatá husa a 14.5.2012 v prostorách Art Deco Imperial hotel, v Praze.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!