NEJNETKANÁ TEXTILIE V ROLÍCHMAGIC SOFTBOXNEJ2NEJ3
Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Stále více lidí a firem prodává své produkty přes internet a pro úspěšný prodej potřebují kvalitní a levné fotografie produktů, které potřebují dostat na web co nejrychleji... >>
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

S našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší:

200.jpg187.jpg80.jpg225.jpg132.jpg41.jpg104.png_dsf4945.jpg181.jpg87.jpg

Aktuality

KAMEROVÝ STABILIZÁTOR 2-6 kg

Nová generace kamerových stabilizátorů zajišťuje velice kvalitní stabilizaci obrazu při chůzi, běhu, či při jiném pohybu. Stabilizátor je určen pro videokamery typu Sony HDR AX2000, Panasonic AG AC160, a pro DSLR fotoaparáty typu Canon EOS 5D, 7D, 60D, 600D, Nikon D800, D3, D7000, D51000 atd. včetně nasazeného objektivu v rozmezí hmotnosti 2 -6kg.

Novinky v sortimentu a slevy

Do sortimentu jsou nově zařazeny teleskopické držáky na studiová světla, které jsou vhodné k montáži na zeď, či strop a jsou k dostání hned ve dvou rozměrech. Na další položky zboží jsou aktuálně platné výrazné slevy.

Mini Recenze rádiového odpalovače TR-C

Dostal se mi do ruky set rádiového odpalovače od společnosti PHOTON EUROPE. Verze pro Canon fotoaparáty je označena jako TR-C a verze pro Nikon fotoaparáty zase TR-N. Kromě odpalování systémových blesků nabízí tento rádiový set možnost odpalovat zábleskových světel a taky obsahuje funkci bezdrátové dálkové spouště.

VYHRAJTE ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO DM-2 200 V CENĚ 3.588,- Kč

Jak na to? Stačí se zúčastnit workshopu Fashion, akt & glamour v zámeckém prostředí se Stanem Steinerem, kde bude vyhodnocen autor nejlepší fotografie a tuto hodnotnou cenu na místě převezme.

Rozhovor s módním stylistou Stanem Steinerem

Po dvou týdnech se mi konečně podařilo zastihnout jednoho z našich nejvytíženějších stylistů Stana Steinera a udělat s ním v rámci příprav workshopu i krátký rozhovor, ve kterém mne zajímalo především, zda se dnes fotograf při fotografování fashion fotografií dokáže obejít bez stylisty.

Recenze: sestava pro externí blesk: softbox + stativ + rádiový odpalovač

Tentokrát se v recenzi podíváme na cenově zajímavý set pro změkčení světla externího blesku. V sadě najdete snadno skládací a přenosný softbox o velikosti 40x40cm, stativ a taky rádiový odpalovač a příjmač pro dálkové odpalování blesku. Co tato sestava dokáže a je vhodná pro focení portrétů?

První republika - backstage

Videoklip Martina Vítka a Víťi Večeři k charitavnímu fotografickému projektu První republika, při jehož realizaci je používána studiová technika Photon Europe ( backstage z hotelu Ambassador - Zlatá husa a Art Deco Imperial hotel ), jehož autorem je fotograf Angelo Purgert a kterého se zúčastnila také jako modelka populární herečka známá z retro seriálu " Vyprávěj " Andrea Kerestešová. Videoklip byl zhotoven 8.5.2012 v prostorách hotelu Ambassador - Zlatá husa a 14.5.2012 v prostorách Art Deco Imperial hotel, v Praze.

Novinky na letošní léto

Mobilní bateriový zdroj, stabilizátory pro DLSR i videokamery a další užitečné fotopříslušenství ...

Nejnovější třída zábleskových světel DPsIII

Která je určena pro amatérské i profesionální fotografy a plně odpovídá požadavkům pro fotografování v profesionálním fotografickém ateliéru

Nissin Power Pack PS300

Mobilní bateriový zdroj pro externí blesky byl zařezen do nabídky v sekci "příslušenství systémových blesků"

Nový makroblesk Nissin MF18

Společnost Nissin s potěšením uvádí nejnovější model blesku – výkonný makroblesk MF18 s profesionálním vybavením. Tento unikátní výrobek nabízí bohaté funkční vybavení...

SLEVY SPECIÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ zábleskových světel

Profesionální příslušenství pro záblesková světla. Efektové softboxy, Diamond reflektor a další...

Fotografování se zábleskovými světly 3

Tentokrát jednoduché svícení produktu při fotografování výrobku do e-shopu tak, aby bylo co nejméně stínů a s výslednou fotkou nebylo moc práce...

DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte svým blízkým pod stromeček poukaz na nákup studiové techniky, workshop, či pronájem fotoateliéru, nebo si sami nechte nadělit foto-příslušenství po kterém toužíte ;-)

SLEVY 11/2011

Velké slevy na batikovaná pozadí a systémy pro Daylight.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM Z JEHO CENY SLEVU 5%