Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Stále více lidí a firem prodává své produkty přes internet a pro úspěšný prodej potřebují kvalitní a levné fotografie produktů, které potřebují dostat na web co nejrychleji... >>
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Ateliér k pronájmu

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ >>

S našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší:

195.jpg237.jpg50.jpgShalev_Man_Photography_ (2)_267886696618524672.JPG112.jpg201.jpg96.jpg32.jpg70.jpg253.jpg

Aktuality

PRVNÍ REPUBLIKA FOTOGRAFA ANGELO PURGERTA

JUBILEJNÍ 20.CHARITATIVNÍ FOTOGRAFICKÁ VÝSTAVA PRVNÍ REPUBLIKA FOTOGRAFA ANGELO PURGERTA V GARNDHOTELU PUPP

VIDEO - Filip Matušinský při focení s Photon Europe HD600 v Rakousku

V loňském roce jsem s sebou tahal kufr se třemi záblesky Photon Millenia a ač jsou to skvělá světla, měl jsem toho po dvoudenním focení bez asistenta (nebylo pro něj v autě místo) plné zuby. Hotel je opravdu rozlehlý a bylo mým úkolem vyfotit cca 25 jedinečných fotografií, každou v jiném prostředí. To obnášelo více přenášení světel a tahání prodlužovaček z mnohdy vzdálených zásuvek než samotné focení. Po takovém víkendu jsem se musel týden dávat dohromady.

Filip Matušinský při focení s Photon Europe HD600 v Rakousku

Rok se s rokem sešel a já jsem byl ke své velké radosti opět povolán do krásného pětihvězdičkového hotelu Jagdhof v tyrolských Alpách, abych tu vyfotil kalendář a promo fotky další blonďaté krásky. Pro rok 2016 byla zvolena po loňské kontroverzní Evě Perkausové česká růžová blogerka Dominika Myslivcová. Ale nejen volba modelky byla pro mě něčím novým oproti loňsku. Tentokrát se mnou na focení vyrazili dva noví pomocníci – bateriové záblesky Photon Europe Strobo HSS HD-600Ws.

Se světly pod vánočním stromem

Do rukou mi bylo laskavě zapůjčeno vybavení od Photon Europe. Jednalo se o 2 záblesková světla, jež jsem pro vás v následujícím článku zrecenzovala.

Jak jsem fotil pana Petra Havlíčka

Někdo je takovej profík, že jakmile fotograf zvedne fotoaparát, změní svůj výraz na něco, co by snad fotografii mělo vyhovět. Výsledkem jsou zubaté úsměvy, šibalsky zvednuté obočí, vyšpulené rty a nemusí to nezbytně vypadat úplně zle, ale za tím vším často nebývá ten člověk, kterého fotíte, jestli chápete.

Modré glamour světlo

Pár zajímavých tipů jak využít studiová světla v netradičních lokacích ...

Černozlaté světlo v glamour fotografii

Někdy se poštěstí, že připravenou scénu náhodně prosvítí efektní černozlaté světlo, několikrát jsem se s tímto přirozeným světlem setkal během focení při východu nebo západu slunce v exteriérech. Naposledy před několika dny v interiéru apartmanu hotelu Akcent ...

Czech Beauty Final 2015

Velké finále glamour modelingové soutěže CZECH BEAUTY v PLAYBOY Lounge 26.9.2015 pro kterou PHOTON EUROPE již tradičně zajišťuje studiová světla . info: www.czech-beauty.com video: Patrik Kaválek & Petr Zapletal

19. CHARITATIVNÍ FOTOGRAFICKÁ VÝSTAVA PRVNÍ REPUBLIKA – ANGELO PURGERT

19. CHARITAIVNÍ FOTOGRAFICKÁ VÝSTAVA PRVNÍ REPUBLIKA - ANGELO PURGERT– GALERIE U KUNŠTÁTŮ, 2.10. – 31.10.2015, Praha- Rádi bychom Vás pozvali na prodejní Charitativní fotografickou výstavu První republika která probíhá od 2.10. do 31.10.2015 v Galerii U Kunštátů, Řetězová 3, Praha 1. Otevřeno denně 11:00 až 19:00. Vstup zdarma. Výstava je prodejní. Finanční výtěžek z výstavy bude věnován Klinice Dětské hematologie a onkologie v FN Motol v Praze. Partnerem tohoto projektu je photoneurope.cz

Open Air Foto Festival nabízí bohatý program

OAFF (5. – 7. 6. 2015, Český Krumlov) chce být jedinečný, fotogenický, profesionální a příjemný. A protože bývá vrtošivý, zasedla Furie, což je festivalová umělecká rada, jejíž členové mají ve světě fotografie leccos za sebou, a proto si mohou dovolit doporučovat jména.

Jediný festival, kde si skutečně zafotíte !

5. – 7.6.2015 se v Českém Krumlově koná již 2. ročník Open- Air FOTO Festival, který je určen pro amatérské i středně pokročilé fotografy. Je jedinou akcí tohoto typu a formátu v Česku se záměrem zprostředkovat sektání mezi fotografy celé střední Evropy.

Odkud jsou ty nádherné fotografie?

Ještě jste neslyšeli o FASHION WORKSHOP HVAR ? Zajímáte se o fotografování ženské krásy a módy nebo jste jen zvědaví, jak se vytvářejí finální fotografie do časopisů? Nikdy jste na žádném workshopu nebyli a nevíte, jak takový kurz probíhá? Pokud ano, tak je následující článek určen právě Vám. Přiblížíme Vám, jak poběhlo již 25 předchozích workshopů na jednom z 25-ti nejhezčích ostrovů světa v Chorvatsku.

Feedback na bateriové světlo PHOTON STROBO HSS HD - 600

Velice se nám líbí fotografie, které nám poslal jeden z majitelů nové verze našeho bateriového záblesku s vysokorychlostní synchronizací - fotograf Antonín Lavrenčík, proto jsme se jeho postřehy rozhodli uveřejnit i zde :)

COOL-LIGHT.CZ - Připravujeme výukový web pro fotografy.

Možná si říkáte, že stránek pro fotografy už je taková spousta, že žádná další již nemůže nabídnout nic nového, nicméně tato novinka určitě stojí za vaši pozornost!

Vánoční nabídka výukových DVD ZDARMA - získejte dárek v hodnotě až 3 490 Kč

Mimořádná vánoční nabídka - udělejte na Vánoce radost svým blízkým, ale také sobě. Pokud zakoupíte jakékoliv výukové DVD z naší nabídky - dostanete ještě jedno stejné DVD zdarma. Jedno darujete a druhé Vám zůstane. Akce platí pouze na objednávky uzavřené do 24.12.2014.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!