Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Stále více lidí a firem prodává své produkty přes internet a pro úspěšný prodej potřebují kvalitní a levné fotografie produktů, které potřebují dostat na web co nejrychleji... >>
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Ateliér k pronájmu

Ateliér k pronájmu
REZERVAČNÍ KALENDÁŘ >>

S našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší:

61.jpg116.jpg103.jpg13_386649796552687616.jpg51.jpg129.jpg54.jpgKamilaH12-922-1_4271194514577686528.jpg282.jpg45.jpg

Ve dnech 28. a 29.9. bude zavřeno!

Aktuality

Jemnějším glamour vs. tvrdší fitness styl

Pár mých postřehů ohledně použití zábleskových světel a oblíbeného Daylight při svícení fitness modelky.

POUŽITÍ STUDIOVÉ TECHNIKY V EXTERIÉRU I V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

Protože se mne mnoho fotografů ptá, jakou techniku používám pro svícení svých fotografií, rozhodl jsem se o tom napsat pár řádků. Jako profesionální fotograf pracuji se studiovými světly Photon Europe již léta a pořád mne nepřestává udivovat, co všechno vydrží, přidávám tedy pár svých postřehů z praxe.

Reportáž: Zkušenosti a postřehy z fotografování zakázky se čtyřmi záblesky najednou

Pro mě byla tato zakázka velkou výzvou. Jedním z hlavních důvodů byl prostor, který jsem dostal k tvůrčí práci. Naprosto volné ruce k vytváření vize, kterou jsem dal dohromady a majitel ji posléze na základě předfocených fotografií schválil.

Backstage video z fotografování kampaně

Nové PHOTON DPL-ProV v akci při fotografování kampaně pro Powerplate CZ s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa ve sportovním aerobiku, v pražském fitness studiu Bomton Power Concept. By: Antonín Lavrenčík

Kdy používat blesk

Někteří fotografové nesmyslně bojují proti používání blesku a dalších světelných modifikátorů. Někdy proto, že to nevyhovuje jejím představám, ale většinou to je tak, že blesk neumí používat.

JAK SE FOTOGRAFUJE S BATERIOVÝM GENERÁTOREM

Loni na jaře jsem si udělal radost a vyměnil jsem svůj bateriový generátor DC-600 za letošní novinku z nabídky Photonu HD-600 Ws s vestavěnou baterií. Ne, že by DC bylo špatné, jdou na něj připojit dvě zábleskové hlavy a righ flash a také se vyrábí ve variantě 1200 Ws což je bezkonkurenční dělo, ale na novém HD mne prostě dostalo, jak je lehké, skladné a snadno přenositelné.

Finalistky Czech Beauty zářily na Open-Air Foto Festivalu v Českém Krumlově!

Pět krásných finalistech této atraktivní glamour soutěže (Ivana Macnerová, Dominika Brožková, Lucie Kohoutková, Denisa Melvaldová a Iva Karasová) se staly v neděli 7.června centrem pozornosti pro fotografy ve vyhlášeném Krumlovském baru City Lounge - jedné z lokací Open-Air Foto Festivalu.

Video - fotografování sportovního kalendáře s bateriovým Photon HD-600 Ws

Hodně povedené video na kterém vám Antonín Lavrenčík předvede, jak dokáže "zmrazit pohyb" s našim bateriovým světlem Photon HD 600Ws. Natočeno ze zákulisí fotografování sportovního kalendáře pro rok 2016. Fotografie nejsou finálně retušované, pouze vyvolané v Capture One a tónované v LR. Fotky půjdou do BW.

3 základní věci, na které nesmíme zapomenout při použití zábleskových světel

Nedopadlo první fotografování se zábleskovými světly podle vašich představ? Nebo jen potřebujete získat větší jistotu, než půjdete fotit placenou zakázku pro klienta ... . V tom případě jsou pro vás určeny tyto řádky, podle kterých snadno můžete postupovat při začátcích používání záblesků.

AKADEMIE PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE 2

Nové výukové DVD z dílny Filipa Obra navazuje na legendární APF1 a naučí vás profesionálně vytvořit produktové fotografie s minimálními náklady na studiové vybavení.

Jak se fotí missky s LED daylight

Jak se cítí fotograf, když se od něj očekává skvělý výsledek? Představte si, že máte pronajaté luxusní prostory, V.I.P. modelku a za zády vám stojí tým odborníků na módu, který vám neodpustí žádný přešlap. Jak si poradit s trémou, odvést skvělou práci a jaké vybavení použít nám prozradí profesionální fotograf Tomáš Wolf.

Nebojte se použivat Daylight

Známého fotografa Angela Purgerta netřeba představovat, většina z Vás si jistě vzpomene na jeho úchvatné fotografie z charitativního fotografického projektu 1.Republika. Dnes Vám Angelo prozradí jak při vytváření svých fotografií svítí

Kudy vede cesta na vrchol v oblasti produktové fotografie?

Rozhovor se specialistou na produktovou fotografii s Filipem Obrem. Prozradí nám nejen, jak se dostat k lukrativním zakázkám a kde dobře prodat fotografie. Dozvíte se také jaké vybavení je vhodné používat, jak se vyvíjejí trendy v produktové fotografii a jaké jsou tři základní věci, které musí každá produktová fotografie obsahovat.

DEEP BOX od Photon Europe - cool světlo pro vaše fotografie

Konečně je na trhu příslušenství s tvarem paraboly, které dodá vašim fotografiím ideální plasticitu za přijatelnou cenu !

KOUZLO VOŠTINY

dnes si povíme pár podrobností o voštinových filtrech, o jejichž existenci má většina fotografů používajících studiová světla povědomí, někteří je i vlastní, ale jen malá část z nich je dovede opravdu efektivně využít.

VÝBĚR STUDIOVÉ SESTAVY

V minulém článku jsme si probrali, kdy je vhodné ke svícení v interiéru vhodné použít Daylight a dnes se rozepíši o otázce, na kterou odpovídám snad nejčastěji a ta zní: Mám ateliér cca 4x6 m a chci si koupit nějaká záblesková světla, poraďte mi, jaký výkon zábleskových světel mám zvolit ?

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!