Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Stále více lidí a firem prodává své produkty přes internet a pro úspěšný prodej potřebují kvalitní a levné fotografie produktů, které potřebují dostat na web co nejrychleji... >>
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE SNADNO, RYCHLE A KVALITNĚ - JAK NA TO ?

Ateliér k pronájmu

Ateliér k pronájmu
REZERVAČNÍ KALENDÁŘ >>

S našimi zábleskovými světly fotí i ti nejlepší:

JVF_6911_02_web_3818611738761232384.jpg279.jpg118.jpg110.jpgDSC- 78_867183399192756224.JPGpratelstvi_6283862996036878336.jpg38.jpg044.jpg96.jpg70.jpg

Ve dnech 28. a 29.9. bude zavřeno!

Aktuality

KAMEROVÝ STABILIZÁTOR 2-6 kg

Nová generace kamerových stabilizátorů zajišťuje velice kvalitní stabilizaci obrazu při chůzi, běhu, či při jiném pohybu. Stabilizátor je určen pro videokamery typu Sony HDR AX2000, Panasonic AG AC160, a pro DSLR fotoaparáty typu Canon EOS 5D, 7D, 60D, 600D, Nikon D800, D3, D7000, D51000 atd. včetně nasazeného objektivu v rozmezí hmotnosti 2 -6kg.

Novinky v sortimentu a slevy

Do sortimentu jsou nově zařazeny teleskopické držáky na studiová světla, které jsou vhodné k montáži na zeď, či strop a jsou k dostání hned ve dvou rozměrech. Na další položky zboží jsou aktuálně platné výrazné slevy.

Mini Recenze rádiového odpalovače TR-C

Dostal se mi do ruky set rádiového odpalovače od společnosti PHOTON EUROPE. Verze pro Canon fotoaparáty je označena jako TR-C a verze pro Nikon fotoaparáty zase TR-N. Kromě odpalování systémových blesků nabízí tento rádiový set možnost odpalovat zábleskových světel a taky obsahuje funkci bezdrátové dálkové spouště.

VYHRAJTE ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO DM-2 200 V CENĚ 3.588,- Kč

Jak na to? Stačí se zúčastnit workshopu Fashion, akt & glamour v zámeckém prostředí se Stanem Steinerem, kde bude vyhodnocen autor nejlepší fotografie a tuto hodnotnou cenu na místě převezme.

Rozhovor s módním stylistou Stanem Steinerem

Po dvou týdnech se mi konečně podařilo zastihnout jednoho z našich nejvytíženějších stylistů Stana Steinera a udělat s ním v rámci příprav workshopu i krátký rozhovor, ve kterém mne zajímalo především, zda se dnes fotograf při fotografování fashion fotografií dokáže obejít bez stylisty.

Recenze: sestava pro externí blesk: softbox + stativ + rádiový odpalovač

Tentokrát se v recenzi podíváme na cenově zajímavý set pro změkčení světla externího blesku. V sadě najdete snadno skládací a přenosný softbox o velikosti 40x40cm, stativ a taky rádiový odpalovač a příjmač pro dálkové odpalování blesku. Co tato sestava dokáže a je vhodná pro focení portrétů?

První republika - backstage

Videoklip Martina Vítka a Víťi Večeři k charitavnímu fotografickému projektu První republika, při jehož realizaci je používána studiová technika Photon Europe ( backstage z hotelu Ambassador - Zlatá husa a Art Deco Imperial hotel ), jehož autorem je fotograf Angelo Purgert a kterého se zúčastnila také jako modelka populární herečka známá z retro seriálu " Vyprávěj " Andrea Kerestešová. Videoklip byl zhotoven 8.5.2012 v prostorách hotelu Ambassador - Zlatá husa a 14.5.2012 v prostorách Art Deco Imperial hotel, v Praze.

Novinky na letošní léto

Mobilní bateriový zdroj, stabilizátory pro DLSR i videokamery a další užitečné fotopříslušenství ...

Nejnovější třída zábleskových světel DPsIII

Která je určena pro amatérské i profesionální fotografy a plně odpovídá požadavkům pro fotografování v profesionálním fotografickém ateliéru

Nissin Power Pack PS300

Mobilní bateriový zdroj pro externí blesky byl zařezen do nabídky v sekci "příslušenství systémových blesků"

Nový makroblesk Nissin MF18

Společnost Nissin s potěšením uvádí nejnovější model blesku – výkonný makroblesk MF18 s profesionálním vybavením. Tento unikátní výrobek nabízí bohaté funkční vybavení...

SLEVY SPECIÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ zábleskových světel

Profesionální příslušenství pro záblesková světla. Efektové softboxy, Diamond reflektor a další...

Fotografování se zábleskovými světly 3

Tentokrát jednoduché svícení produktu při fotografování výrobku do e-shopu tak, aby bylo co nejméně stínů a s výslednou fotkou nebylo moc práce...

DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte svým blízkým pod stromeček poukaz na nákup studiové techniky, workshop, či pronájem fotoateliéru, nebo si sami nechte nadělit foto-příslušenství po kterém toužíte ;-)

SLEVY 11/2011

Velké slevy na batikovaná pozadí a systémy pro Daylight.

Fotoworkshop - Akt a Glamour

Ve dnech 21.-23.10.2011 proběhl fotografický workshop AKT & glamour v nádherném prostředí barokního zámečku na Šumavě, který vedl přední český módní fotograf Marek Musil., což bylo zárukou vysoké kvality celé akce...

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!