Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

Proč jsou pro profesionální fotografii kvalitní záblesková světla nezbytností?

Někdo může namítnout, že přirozené světlo je pro fotografii zcela zásadní. Ano, ale...

Fotografie & text: Marián Uhrín   www.marianuhrin.com

Především, pokud mluvíme o komerčních zakázkách, nemůžete se spoléhat pouze na přírodní podmínky, a proto s sebou rád pro každý případ nosím nějaké zábleskové světlo, které pomůže v exteriéru přirozenému světlu celou scénu dotvořit a vymodelovat. V případě ateliérového focení je pak počasí nebo denní doba mnohdy nepodstatná. Podstatné je právě ono dobré nasvícení.

Já osobně dlohodobpouívám svtla PHOTON MILLENNIA NEW EC 300 od Photo Europe, ta už se sice dnes nevyrábějí ale jsou nahrazena novou generací - ještě spolehlivější MILLENNIA DPE 300. Tato svtla jsem tak s sebou ml i na zakázce produktového/inscenovaného focení servisu zemdlské techniky pro zahraničního klienta.

Profesionální výsledek podle mopravdu stojí a padá se svtelnou technikou a na jejím správném pouívání. V rámci tohoto focení jsem ml také monost vyzkouet novinku – bateriové zábleskové svtlo PHOTON EUROPE HD-TTL-610 a musím íct, e je to super hned z nkolika dvod. Nikde nezakopáváte o kabely, manipulace se svtly je jednodušší a rychlejí. A as, resp. rychlost je pi kadé komerní zakázce jedna z nejdleitjích veliin. Toto nové svtlo se navíc bez problému synchronizovalo se starími typy kabelovch světel.

Na spolupráci s Photon Europe mě baví nejen kvalitní fototechnika, ale také jejich vstícnpřístup a flexibilní jednání.

Toto jsou už finální fotografie, které byly odevzdány klientovi. Hlavním motivem fotografií bylo vyuití tvrdého světla.

Fotografie & text: Marián Uhrín
 
 

 


Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!