Půjčte si světlo před zakoupením zdarma

Kurz fotografování FotoVýzva – nyní i v Photonu!

Na začátku tohoto roku jsme sortiment obohatili o nový výukový kurz pro začínající fotografy, na kterém se podílel jak léty prověřený lektor Filip Obr – s jehož DVD se setkáváte již několikátým rokem, tak Karolína Herzogová - dvojice, kterou dobře znáte z internetového magazínu Tipy jak fotit. A proč právě kurz pro začátečníky, když právě těch je všude plno?

Výuková DVD zažívají v posledních letech nebývalý boom – vždyť internet přímo přetéká názvy jako „Francouzsky za dvě odpoledne,“ „Kurz vaření jako od babičky,“ anebo „Naučte se parkurovému skákání s koněm i bez něj,“ a další vzletné názvy kurzů kolísavé kvality. Proto je nutné chovat úctu k lidem, která tato DVD dělají s trpělivostí, precizností, ale především s touhou předat co nejvíc informací co nejsrozumitelněji. A proto se již několik let můžete v našem obchodě setkat s výukovými DVD pro fotografy z rukou Filipa Obra, produktového a interiérového fotografa.

A proto jsme náš sortiment na začátku tohoto roku obohatili o nový výukový kurz pro začínající fotografy, na kterém se podílel jak Filip Obr – léty prověřený lektor, tak Karolína Herzogová, čili dvojice, kterou velmi dobře znáte z nejčtenějšího magazínu Tipy jak fotit. A proč právě kurz pro začátečníky, když právě těch je všude plno?

FotoVýzva aneb ovládněte zrcadlovku za 21 dní, není standartní nalejvárna. Funguje na principu mailingu: každý den po dobu 3 týdnů vám bude chodit email. Z něj se dozvíte, co se dnes vše dozvíte a co se bude probírat. Najdete zde i odkaz na kapitolu (video) – ta se bude každý den různit. Začíná se zlehka – nejprve poznáte ovládání své zrcadlovky, její funkce a režimy, dále se posunete k nastavování klíčových hodnot, zvládnete perfektní ostrost i rozmazané pozadí, kvůli kterému si většina lidí zrcadlovku kupuje a posouvá se tak na novou úroveň od focení mobilem anebo kompaktem. Celý kurz je zakončen přesnými pracovními postupy na nejoblíbenější fotografické disciplíny, a to portrét, krajina a zvířata.

Krom emailů a kapitol s videem i textem, se vám do rukou dostane každý den praktické cvičení, s nímž si veškeré informace získané z kapitoly ověříte v praxi. Tato cvičení vás donutí vzít fotoaparát do rukou a převést teoretické informace na zkušenost.

Při praktických cvičeních se zároveň nemusíte bát, že v tom zůstanete sami. Filip s Karolínou vám budou totiž k dispozici prostřednictvím uzavřené facebookové skupiny FotoVýzva, kam po zakoupení získáte přístup. Jedná se o skupinu, kde budete moci své snímky konzultovat jak s lektory, tak s ostatními účastníky kurzu. Najdete zde i bonusový obsah a mnoho inspirace.

FotoVýzva má kromě online podoby i dárkovou – krabicovou verzi, kterou najdete na stránkách Photon Europe. Ta obsahuje krom celého kurzu na flash disku ve tvaru zrcadlovky i objektivový náramek v hodnotě 149 Kč, vodováhu do saněk fotoaparátu v hodnotě 199 Kč a všech 21 cvičení v tištěné brožované podobě. Skoncujte s nezáživnými a nudnými kurzy pro začínající fotografy a investujte do FotoVýzvy, která vás bude pobízet ke zlepšení vašich fotografických dovedností.

Anebo věnujte ten nejcennější dárek vašim blízkým – vědomosti a kvalitní vzdělání.

Proč se rozhodnout pro PHOTON EUROPE?

Prověřená kvalita

Více než 10 let na trhu
Servis přímo v Praze

Profesionalita

Vybavili jsme již přes 5000 fotoateliérů a dobře poradíme i vám

Rychlost

Vše máme skladem, dnes dopoledne objednáte, zítra můžete fotit

Nejnižší ceny

POKUD VÁM JINÝ DODAVATEL NABÍDNE IDENTICKÉ ZBOŽÍ ZA NIŽŠÍ CENU, POSKYTNEME VÁM ZBOŽÍ ZA TUTO DOLOŽENOU CENU + DÁREK NAVÍC!